
Батарея універсальна ColorWay 30 000 mAh EnergyPlus PD/18W, QC3.0/22.5W, Black (CW-PB300LPB4BK-PDD)
1 555 ₴
- В наявності
- Код: 00-00005283
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ємність - 30000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, Джерело заряду батареї - USB Type C, мережа 220 В, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, 2 х USB, Максимальна вихідна потужність, Вт - 22.5, вихідний струм - 1.5 A, 3 A, 2.1 A, 2 A, 1.67A, 2.25 A, матеріал корпусу - пластик, Колір - чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Colorway |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 30000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 2 х USB;USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | microUSB;USB Type-C |
| Вихідний струм | 1.5 A;1.67A;2 A;2.1 A;2.25 A;3 A |
| Вхідна напруга | 12 V;9 V;5 V |
| Вхідний струм | 1.5 A;2 A;2 А;3 A |
| Гарантія | 12 |
| Джерело заряду батареї | USB Type C;мірювання 220 В |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 22.5 |
| Особливості | Power Delivery;Quick Charge 2.0;Quick Charge 3.0;Quick Charge 4.0 |
| Призначення | для планшета;для роутера;для смарт-годинників;для телефона |
| Також | павербанк для роутера |
| Також шукають | великі;зі швидкою зарядкою;найкращі;потужні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 555 ₴









