
Батарея універсальна ColorWay 20 000 mAh Portable Charger (USB/QC3.0 + USB-C/PD/22.5W) Black (CW-PB2
1 100 ₴
- В наявності
- Код: 00-00008913
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ємність - 20000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, Джерело заряду батареї - USB, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, 2 х USB, Максимальна вихідна потужність, Вт - 22.5, вихідний струм - 3 A, 2.22 A, 1.67 A, розмір - 140 х 68 х 27 мм, матеріал корпусу - пластик, вага - 400 г, Колір - чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Colorway |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 400 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 20000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 2 х USB;USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | microUSB |
| Вихідний струм | 1.67 A;2.22 A;3 A |
| Вхідна напруга | 12 V;9 V;5 V |
| Вхідний струм | 1.5 А;2 А;3 A |
| Гарантія | 12 |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Захист | захист від короткого замикання;захист від перевантаження по струму;захист від перегріву;захист від п |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 22.5 |
| Особливості | Power Delivery;Quick Charge 2.0;Quick Charge 3.0;Quick Charge 4.0 |
| Призначення | для планшета;для плеєра;для роутера;для смарт-годинників;для телефона |
| Розмір | 140 х 68 х 27 мм |
| Також | павербанк для роутера |
| Також шукають | для айфону;зі швидкою зарядкою;найкращі;потужні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴








