
Батарея універсальна ColorWay 20 000 mAh Optimal Power PD/22.5W, QC/3.0, Black (CW-PB200LPB5BK-PDD)
1 128 ₴
- В наявності
- Код: 00-00033863
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ємність - 20000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, Джерело заряду батареї - мережа 220 В, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, 1 х USB, Максимальна вихідна потужність, Вт - 22.5, матеріал корпусу - алюміній, ABS пластик, Колір - чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Colorway |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 20000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 1 х USB;USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | microUSB;USB Type-C |
| Вхідна напруга | 12 V;9 V;5 V |
| Вхідний струм | 1.5 А;1.67 A;2 A;3 A |
| Гарантія | 12 |
| Джерело заряду батареї | мережа 220 В |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 22.5 |
| Матеріал корпусу | ABS пластик;алюміній |
| Особливості | Adaptive Fast Charging;DCP;Fast Charge;Power Delivery;Programmable PowerSupply (PPS);Quick Charge 2. |
| Призначення | для планшета;для плеєра;для роутера;для телефона |
| Також | павербанк для роутера |
| Також шукають | зі швидкою зарядкою;найкращі;потужні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 128 ₴









