
Батарея універсальна ColorWay 10 000 mAh Slim (USB QC3.0 + USB-C Power Delivery 18W) Black (CW-PB100
675 ₴
- В наявності
- Код: 00-00050563
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ємність - 10000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, Джерело заряду батареї - USB, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, 1 х USB, microUSB, Максимальна вихідна потужність, Вт - 18, вихідний струм - 3 A, матеріал корпусу - пластик, вага - 218 г, Колір - чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Colorway |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 218 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 10000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вхід) | microUSB;USB Type-C |
| Вихідний струм | 3 A |
| Вхідна напруга | 5 V |
| Вхідний струм | 3 A |
| Гарантія | 12 |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 18 |
| Особливості | індикатор залишкового заряду;Quick Charge 3.0 |
| Призначення | для планшета;для плеєра;для смарт-годинників;для телефона |
Інформація для замовлення
- Ціна: 675 ₴
