Ємність - 5000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, Джерело заряду батареї - USB, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, Максимальна вихідна потужність, Вт - 20, вихідний струм - 3 A, 2.22 A, 1.67 A, розмір - 105 x 66 x 8.9 мм, матеріал корпусу - термопластик, алюміній, вага - 120 г, Колір - темно-сірий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canyon |
| Країна виробник | Китай |
| Функції заряджання | MagSafe |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 120 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 5000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Вихідний струм | 1.67 A;2.22 A;3 A |
| Вхідна напруга | 9 V;5 V |
| Вхідний струм | 2 А;2.4 A |
| Гарантія | 24 |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Колір | Темно-сірий |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 20 |
| Матеріал корпусу | алюміній;термопластик |
| Особливості | MagSafe;Power Delivery;Qi;індикатор залишкового заряду |
| Призначення | для планшета;для роутера;для смарт-годинників;для телефона |
| Розмір | 105 x 66 x 8.9 мм |
| Також | павербанк для роутера |
| Також шукають | дешеві;для айфону;компактні;міні;недорогі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 772 ₴








