Ємність - 10000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, Джерело заряду батареї - мережа 220 В, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, Wireless Charger, Максимальна вихідна потужність, Вт - 20, вихідний струм - 2.4 A, 2.22 A, розмір - 103 х 69.5 х 14.5 мм, матеріал корпусу - PC-пластик, Алюмінієвий сплав; Вогнестійкий ABS, вага - 190 г, Колір - чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canyon |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 10000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB Type-C;Wireless Charger |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Вага | 190 г |
| Вихідний струм | 2.22 A;2.4 A |
| Вхідна напруга | 9 V;5 V |
| Вхідний струм | 3 A |
| Гарантія | 24 |
| Джерело заряду батареї | мережа 220 В |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 20 |
| Матеріал корпусу | PC-пластик;Алюмінієвий сплав; Вогнестійкий ABS |
| Особливості | MagSafe;Power Delivery;Qi;цифровий дисплей |
| Призначення | для планшета;для смарт-годинників;для телефона |
| Розмір | 103 х 69.5 х 14.5 мм |
| Також шукають | компактні;міні;найкращі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴







