Батарея універсальна Canyon 10000mAh OnPower 101 PD/22.5W built-in cable Black (CNS-CPB101BK)
999 ₴
- В наявності
- Код: 00-00018849
Батарея універсальна Canyon 10000mAh OnPower 101 PD/22.5W built-in cable Black (CNS-CPB101BK)В наявності
999 ₴
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ємність - 10000 mAh, Джерело заряду батареї - USB, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, 1 х USB, Максимальна вихідна потужність, Вт - 22.5, вихідний струм - 3 A, матеріал корпусу - термопластик, Колір - чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canyon |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 10000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 1 х USB;USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Вихідний струм | 3 A |
| Вхідна напруга | 12 V;9 V;5 V |
| Вхідний струм | 3 A |
| Гарантія | 24 |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 22.5 |
| Матеріал корпусу | Термопластик |
| Особливості | Power Delivery |
| Призначення | для планшета;для роутера;для смарт-годинників;для телефона |
| Також | павербанк для роутера |
| Також шукають | для айфону;компактні;міні;найкращі;недорогі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴
