
Батарея універсальна BOROFONE 10000mAh BJ56 Graceful 22.5W PD/20W Black (6941991111808)
446 ₴
- В наявності
- Код: 00-00049122
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ємність - 10000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, Джерело заряду батареї - USB, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, USB, Максимальна вихідна потужність, Вт - 22.5, вихідний струм - 4.5 A, розмір - 139 x 68 x 28 мм, матеріал корпусу - PC-пластик, ABS пластик, вага - 305 г, Колір - чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 305 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 10000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB;USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | microUSB;USB Type-C |
| Вихідний струм | 4.5 A |
| Вхідна напруга | 5 V |
| Гарантія | 12 |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 22.5 |
| Матеріал корпусу | ABS пластик; PC-пластик |
| Особливості | Power Delivery;індикатор залишкового заряду |
| Призначення | для планшета;для смарт-годинників;для телефона |
| Також шукають | дешеві;для айфону;компактні;міні;найкращі;недорогі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 446 ₴
