
Батарея універсальна Belkin 20000mAh, USB-C, 2*USB-A, 3A, 6" USB-A to USB-C cable, Black (BPB012BTBK
1 643 ₴
- В наявності
- Код: 00-00026952
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ємність - 20000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, Джерело заряду батареї - USB, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, 2 х USB, Максимальна вихідна потужність, Вт - 15, вихідний струм - 3 A, матеріал корпусу - пластик, вага - 402 г, Колір - сірий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Belkin |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 402 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 20000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 2 х USB;USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Вихідний струм | 3 A |
| Вхідна напруга | 5 V |
| Вхідний струм | 3 A |
| Гарантія | 12 |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Захист | багаторівнева система захисту;захист від короткого замикання;захист від перевантаження по струму |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 15 |
| Особливості | індикатор залишкового заряду |
| Призначення | для планшета;для плеєра;для смарт-годинників;для телефона |
| Також шукають | для айфону;потужні |
| Час заряджання | 5-6 годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 643 ₴




