
Батарея універсальна Baseus Star Lord Display 30000mAh 22.5W QC/3.0 PD/3.0 Black (PPXJ080101)
2 277 ₴
- В наявності
- Код: 00-00038449
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ємність - 30000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, Джерело заряду батареї - USB, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, 2 х USB, Максимальна вихідна потужність, Вт - 22.5, вихідний струм - 1.5 A, 3 A, 2 A, 2.25 A, розмір - 154.8 x 69.4 x 41.5 мм, вага - 648 г, Колір - чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 648 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 30000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 2 х USB;USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | microUSB;USB Type-C |
| Вихідний струм | 1.5 A;2 A;2.25 A;3 A |
| Вхідна напруга | 10 V;12 V;9 V;5 V |
| Вхідний струм | 3 A |
| Гарантія | 12 |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 22.5 |
| Особливості | Power Delivery;цифровий дисплей;Quick Charge 3.0 |
| Призначення | для планшета;для роутера;для смарт-годинників;для телефона |
| Розмір | 154.8 x 69.4 x 41.5 мм |
| Також | павербанк для роутера |
| Також шукають | великі;для айфону;зі швидкою зарядкою;найкращі;потужні;якісні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 277 ₴






