
Батарея універсальна Baseus EnerFill FC21 Qpow 3 Ultra 20000mAh 45W Black (E0027P00)
2 073 ₴
- В наявності
- Код: 00-00023362
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ємність - 20000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, Джерело заряду батареї - USB Type C, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, USB, Максимальна вихідна потужність, Вт - 45, вихідний струм - 1.5 A, 3 A, 2 A, 2.25 A, розмір - 122.4 x 69.9 x 32.4 мм, матеріал корпусу - пластик, вага - 346 г, Колір - чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 346 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 20000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB;USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Вихідний струм | 1.5 A;2 A;2.25 A;3 A |
| Вхідна напруга | 12 V;15 V;9 V;5 V |
| Вхідний струм | 2 А;2.5 А;3 A |
| Гарантія | 12 |
| Джерело заряду батареї | USB Type C |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Захист | захист від короткого замикання;захист від перевантаження по струму;захист від перегріву |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 45 |
| Особливості | Power Delivery;Quick Charge;індикатор залишкового заряду;З вбудованим кабелем;цифровий дисплей |
| Призначення | для планшета; для телефона |
| Розмір | 122.4 x 69.9 x 32.4 мм |
| Також шукають | зі швидкою зарядкою;найкращі;потужні;якісні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 073 ₴





