
Батарея універсальна Baseus Airpow 20000mAh 20W PD/3.0, QC/3.0, black (P10022804113-00)
1 350 ₴
- В наявності
- Код: 00-00033742
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ємність - 20000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, Джерело заряду батареї - USB, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, USB, Максимальна вихідна потужність, Вт - 20, вихідний струм - 3 A, розмір - 153.5 x 69.4 x 26.9 мм мм, матеріал корпусу - пластик, вага - 446 г, Колір - чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 446 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 20000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB;USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | microUSB;USB Type-C |
| Вихідний струм | 3 A |
| Вхідна напруга | 12 V;9 V;5 V |
| Вхідний струм | 3 A |
| Гарантія | 12 |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Захист | захист від перегріву;захист від перезаряду |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 20 |
| Особливості | Power Delivery;індикатор залишкового заряду |
| Призначення | для планшета;для смарт-годинників;для телефона |
| Розмір | 153.5 x 69.4 x 26.9 мм мм |
| Також шукають | для айфону;найкращі;потужні;якісні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴






