
Батарея універсальна Aspiring Light 40 40000mAh PD/22.5W (PPLH.L04)
1 999 ₴
- В наявності
- Код: 00-00029946
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ємність - 40000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, Джерело заряду батареї - USB, інтерфейси підключення (вихід) - 4 х USB, Lightning, 2 x USB Type-C, Максимальна вихідна потужність, Вт - 22.5, вихідний струм - 1.5 A, 3 A, 4.5 A, 2 A, розмір - 149 х 70.5 х 56.8 мм, матеріал корпусу - термопластик, вага - 838 г, Колір - чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aspiring |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 838 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 40000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 2 x USB Type-C;4 х USB;Lightning |
| Інтерфейси підключення (вхід) | Lightinihg;USB Type-C |
| Вихідний струм | 1.5 A;2 A;3 A;4.5 A |
| Вхідна напруга | 12 V;9 V;5 V |
| Вхідний струм | 1.5 A;2 А;3 A |
| Гарантія | 12 |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Захист | захист від короткого замикання;захист від перевантаження по струму;захист від перегріву;захист від п |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 22.5 |
| Матеріал корпусу | Термопластик |
| Особливості | Power Delivery;цифровий дисплей;Quick Charge 2.0;Quick Charge 3.0 |
| Призначення | для планшета;для роутера;для смарт-годинників;для телефона |
| Розмір | 149 х 70.5 х 56.8 мм |
| Також | павербанк для роутера |
| Також шукають | великі;для айфону;зі швидкою зарядкою;найкращі;потужні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴






