
Батарея універсальна ACL 30000mAh, LIGHTER, Type-C + Lighting, Black (PW-85B)
1 577 ₴
- В наявності
- Код: 00-00020257
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ємність - 30000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, Джерело заряду батареї - USB, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, microUSB, 4 х USB, Lightning, Максимальна вихідна потужність, Вт - 18, вихідний струм - 2.1 A, розмір - 165 х 83 х 58 мм, матеріал корпусу - пластик, вага - 697 г, Колір - чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ACL |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 697 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 30000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 4 х USB;Lightning;microUSB;USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | microUSB;USB Type-C |
| Вихідний струм | 2.1 A |
| Вхідна напруга | 5 V |
| Вхідний струм | 2.1 A |
| Гарантія | 6 |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 18 |
| Особливості | Quick Charge 3.0 |
| Призначення | для планшета; для роутера; для телефону |
| Розмір | 165 х 83 х 58 мм |
| Також | павербанк для роутера |
| Також шукають | великі;для айфону;зі швидкою зарядкою;потужні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 577 ₴


