струменева, кольоровий, 4-х кольорова, A4, 5760 x 1440, Друк кол. - 3.5 стр/хв, Друк моно - 7 стр/хв, Подача - 100 аркушів, USB
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейси | USB |
| Тип пристрою | Принтер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.7 кг |
| Висота | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Друк без полів | Да |
| Колір | Чорний |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 5760 x 1440 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Мінімальний розмір краплі | 3 pl |
| Місткість лотків для подачі | 100 аркушів |
| Середня споживана потужність при друку | 10 Вт |
| Система кольоровості | 4-х кольорова |
| Сумісний оригінальний картридж | C13T66414A;C13T66424A;C13T66434A;C13T66444A |
| Також шукають | для фотографій;недорогі |
| Технологія друку | струменева |
| Тип | персональний |
| Тип друку | кольоровий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 212 ₴






