струменева, кольоровий, 4-х кольорова, A4, 720 x 720, Друк кол. - 4.8 стор/хв, Друк моно - 9 стр/хв, Подача - 50 аркушів, USB, СБПЧ - є
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейси | USB |
| Тип пристрою | Принтер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.4 кг |
| Висота | 130 мм |
| Глибина | 215 мм |
| Ширина | 461 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудоване СБПЧ | є |
| Гарантія | 12 |
| Колір | Чорний |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 720 x 720 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Мінімальний розмір краплі | 3 pl |
| Місткість лотків для подачі | 50 аркушів |
| Підтримувані ОС | Mac OS;Windows |
| Підтримувані розміри паперу (основний лоток) | A4 |
| Середня споживана потужність при друку | 10 Вт |
| Система кольоровості | 4-х кольорова |
| Сумісний оригінальний картридж | C13T66414A;C13T66424A;C13T66434A;C13T66444A |
| Також шукають | для фотографій;недорогі |
| Технологія друку | струменева |
| Тип | Офісний |
| Тип друку | кольоровий |
| Швидкість кольорового друку | 4.8 стор/хв |
| Швидкість монохромного друку | 9 стр/хв |
| Щільність паперу | 64 - 95 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 321 ₴





