Технологія друку - лазерна, монохромний, A4, 1200 х 1200, Друк моно - 20 ст/хв, Подача - 150 аркушів, Вивід - 100 аркушів, USB, Wi-Fi, Споживання - 313 Вт, 4.1 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Принтер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.1 кг |
| Висота | 188 мм |
| Глибина | 215 мм |
| Ширина | 331 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | USB;Wi-Fi |
| Гарантія | 12 |
| Колір | Білий |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Місткість вихідного лотка | 100 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 150 аркушів |
| Оперативна пам'ять | 128 МБ |
| Підтримувані розміри паперу (основний лоток) | A4;A5;B5;Com-10;Custom;DL;Executive;Folio;Legal;Letter;Monarch |
| Середня споживана потужність в режимі очікування | 37 Вт |
| Середня споживана потужність при друку | 313 Вт |
| Сумісний оригінальний картридж | 106R02773;106R03048 |
| Також шукають | бездротові;дешеві;недорогі |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип друку | монохромний |
| Час виходу першої сторінки | 8.5 сек |
| Частота процесора | 600 МГц |
| Швидкість монохромного друку | 20 ст/хв |
| Щільність паперу | 60 - 163 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 695 ₴






