Технологія друку - лазерна, кольоровий, A4, 1200 х 1200, Друк моно - 40 ст/хв, Подача - 250 аркушів, Вивід - 150 аркушів, USB, Ethernet, Wi-Fi (опційно), Навантаження в місяць - 10000 стр, 20.5 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Тип пристрою | Принтер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20.5 кг |
| Висота | 390 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | Ethernet;USB;Wi-Fi (опційно) |
| Гарантія | 12 |
| Колір | Білий |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Місткість вихідного лотка | 150 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 250 аркушів |
| Місячний обсяг друку | 10000 стор |
| Оперативна пам'ять | 1Гб |
| Підтримка технологій прямого друку | Apple AirPrint;Mopria (Android);Wi-Fi Direct |
| Підтримувані ОС | Linux;Mac OS;Windows 10;Windows 11;Windows 7;Windows 8;Windows 8.1 |
| Підтримувані розміри паперу (основний лоток) | A4;A5;A6;B5;C5;Com 10 |
| Сенсорний дисплей | є |
| Сумісний оригінальний картридж | C410;C410XL |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Тип друку | кольоровий |
| Час виходу першої сторінки | 6 сек |
| Частота процесора | 1000 МГц |
| Швидкість монохромного друку | 40 ст/хв |
| Щільність паперу | 60 - 200 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 839 ₴



