Технологія друку - лазерна, кольоровий, A4, 1200 х 1200, Друк моно - 21 ст/хв, Подача - 250 аркушів, Вивід - 150 аркушів, Дуплекс - так, USB, Ethernet, Wi-Fi (опційно), Навантаження в місяць - 100 000 стор, 22 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kyocera |
| Країна виробник | Китай |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Тип пристрою | Принтер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 22 кг |
| Висота | 329 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | Ethernet;USB;Wi-Fi (опційно) |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ дисплея | 2.7" |
| Колір | Білий |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Місткість вихідного лотка | 150 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 250 аркушів |
| Місячний обсяг друку | 100 000 стор |
| Підтримувані ОС | Windows 10;Windows 11;Windows 8;Windows 8.1 |
| Сенсорний дисплей | є |
| Сумісний оригінальний картридж | K‑5490K;TK‑5490C;TK‑5490M;TK‑5490Y |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Тип друку | кольоровий |
| Час виходу першої сторінки | 11 сек |
| Частота процесора | 1000 МГц |
| Швидкість монохромного друку | 21 ст/хв |
| Щільність паперу | 60 - 220 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 091 ₴


