Лазерний принтер Kyocera Ecosys PA4000wx WiFi (110C1F3NL1)
17 882 ₴
- В наявності
- Код: 00-00048423
Лазерний принтер Kyocera Ecosys PA4000wx WiFi (110C1F3NL1)В наявності
17 882 ₴
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Технологія друку - лазерна, монохромний, A4, 1200 х 1200, Друк моно - 40 ст/хв, Подача - 350 аркушів, Вивід - 250 аркушів, Дуплекс - так, USB, Wi-Fi, Ethernet, Навантаження в місяць - 80 000 стор, 14.5 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kyocera |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Принтер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14.5 кг |
| Висота | 272 мм |
| Глибина | 393 мм |
| Ширина | 375 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | Ethernet;USB;Wi-Fi |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ дисплея | 2" |
| Колір | Білий |
| Кількість лотків для подачі | 2 |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Місткість вихідного лотка | 250 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 350 аркушів |
| Місячний обсяг друку | 80 000 стор |
| Оперативна пам'ять | 512 МБ |
| Підтримка технологій прямого друку | Apple AirPrint;Mopria (Android);Wi-Fi Direct |
| Також шукають | бездротові |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип дисплея | Монохромний |
| Тип друку | монохромний |
| Частота процесора | 1000 МГц |
| Швидкість монохромного друку | 40 ст/хв |
| Щільність паперу | 60 - 220 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 882 ₴
