Технологія друку - лазерна, монохромний, A4, 600 x 600, Друк моно - 18 ст/хв, Подача - 150 аркушів, Вивід - 100 аркушів, USB, Навантаження в місяць - 5000 стор, Споживання - 330 Вт, 5 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Інтерфейси | USB |
| Тип пристрою | Принтер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 199 мм |
| Глибина | 364 мм |
| Ширина | 249 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 600 x 600 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Місткість вихідного лотка | 100 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 150 аркушів |
| Місячний обсяг друку | 5000 стор |
| Оперативна пам'ять | 32 МБ |
| Підтримувані розміри паперу (основний лоток) | A4;A5;B5;C5;Com-10;DL;Executive;Legal;Letter;Monarch |
| Середня споживана потужність в режимі очікування | 1.8 Вт |
| Середня споживана потужність при друку | 330 Вт |
| Сумісний оригінальний картридж | Canon 725 |
| Також шукають | недорогі |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип друку | монохромний |
| Час виходу першої сторінки | 7.8 сек |
| Швидкість монохромного друку | 18 ст/хв |
| Щільність паперу | 60 - 163 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 357 ₴



