Технологія друку - лазерна, монохромний, A4, 1200 х 1200, Друк моно - 40 ст/хв, Подача - 250 аркушів, Вивід - 150 аркушів, Дуплекс - так, USB, Wi-Fi, Ethernet, Навантаження в місяць - 80 000 стор, 9.5 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Країна виробник | Тайвань |
| Рівень шуму | 44 дБ |
| Тип пристрою | Принтер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.5 кг |
| Висота | 373 мм |
| Глибина | 249 мм |
| Ширина | 399 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | Ethernet;USB;Wi-Fi |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ дисплея | 1.44" |
| Колір | Білий |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Місткість вихідного лотка | 150 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 250 аркушів |
| Місячний обсяг друку | 80 000 стор |
| Підтримка технологій прямого друку | Apple AirPrint;Wi-Fi Direct |
| Підтримувані ОС | Linux;Mac OS;Windows |
| Підтримувані розміри паперу (основний лоток) | A4 |
| Сумісний оригінальний картридж | Canon 070 |
| Також шукають | бездротові |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип дисплея | Монохромний |
| Тип друку | монохромний |
| Час виходу першої сторінки | 5 сек |
| Швидкість монохромного друку | 40 ст/хв |
| Щільність паперу | 60 - 199 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 810 ₴







