
Багатофункціональний пристрій Xerox WorkCentre 3025BI (3025V_BI)
7 018 ₴
- В наявності
- Код: 00-00038613
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
лазерний, монохромний, A4, 1200 х 1200, Друк моно - 20 ст/хв, Сканер - планшетний, Подача - 150 аркушів, Вивід - 100 аркушів, USB, Wi-Fi, 313 Вт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Тип пристрою | Сканер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.5 кг |
| Висота | 257 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Ширина | 406 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | USB;Wi-Fi |
| Гарантія | 12 |
| Додаткові функції при скануванні | WSD-сканування;мережеве сканування на ПК;сканування в додаток TWAIN |
| Колір | Білий |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна кількість копій | 99 шт. |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальна споживана потужність | 313 Вт |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 20 ст/хв |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Місткість вихідного лотка | 100 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 150 аркушів |
| Місячний обсяг друку | 15 000 стор |
| Оперативна пам'ять | 128 МБ |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 600 |
| Призначення | для малого офісу |
| Підтримувані розміри паперу (основний лоток) | A4;A5;C5;DL;Executive;Folio;ISO B5;JIS B5;Legal;Letter;Monarch;No.10;OFFICIO |
| Роздільна здатність при копіюванні, dpi | 600 x 600 |
| Розмір області що сканується | А4 (297 х 216 мм) |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 256 біт |
| Середня споживана потужність в режимі енергозбереж | 2.3 Вт |
| Середня споживана потужність в режимі очікування | 37 Вт |
| Сумісний оригінальний картридж | 106R02773;106R03048 |
| Також шукають | бездротові;зі сканером;недорогі;3 в 1 |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип БФП | лазерний |
| Тип дисплея | Монохромний |
| Тип друку | монохромний |
| Час виходу першої копії | 10 сек |
| Час виходу першої сторінки | 8.5 сек |
| Частота процесора | 600 МГц |
| Швидкість монохромного друку | 20 ст/хв |
| Щільність паперу | 60 - 163 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 018 ₴



