
Багатофункціональний пристрій HP LaserJet Pro 4103dw з WiFi (2Z627A)
24 439 ₴
- В наявності
- Код: 00-00024577
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
лазерний, монохромний, A4, 1200 х 1200, Друк моно - 40 ст/хв, Сканер - планшетний, Подача - 350 аркушів, Вивід - 150 аркушів, USB, Wi-Fi, Ethernet
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Рівень шуму | 49 дБ |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Тип пристрою | Сканер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | Ethernet;USB;Wi-Fi |
| Гарантія | 12 |
| Колір | Білий |
| Кількість лотків для подачі | 2 |
| Максимальна кількість копій | 9999 шт. |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 40 ст/хв |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Місткість вихідного лотка | 150 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 350 аркушів |
| Місячний обсяг друку | 80 000 стор |
| Оперативна пам'ять | 512 МБ |
| Оптична роздільна здатність сканера | 1200 х 1200 |
| Параметри дисплея | 2.7" |
| Призначення | для малого офісу |
| Підтримка технологій прямого друку | Apple AirPrint;Mopria (Android);Wi-Fi Direct |
| Підтримувані ОС | Android;Chrome OS;iOS;Mac OS;Windows |
| Підтримувані розміри паперу (основний лоток) | A4;A5;A6;B5;C5;DL;Executive;Legal;Letter |
| Роздільна здатність при копіюванні, dpi | 600 x 600 |
| Розмір області що сканується | 297 x 432 мм |
| Розрядність кольорового сканування | 16/8 біт |
| Сенсорний дисплей | є |
| Сумісний оригінальний картридж | W1510A;W1510X |
| Також шукають | бездротові;зі сканером;3 в 1 |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип БФП | лазерний |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Тип друку | монохромний |
| Час виходу першої копії | 6.6 сек |
| Час виходу першої сторінки | 6.3 сек |
| Частота процесора | 1200 МГц |
| Швидкість монохромного друку | 40 ст/хв |
| Щільність паперу | 60 - 200 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 439 ₴


