лазерний, монохромний, A4, 600 x 600, Друк моно - 29 стор/хв, Сканер - планшетний, Подача - 150 аркушів, Вивід - 100 аркушів, USB, Ethernet, 453 Вт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Рівень шуму | 51 дБ |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Тип пристрою | Сканер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.5 кг |
| Висота | 294 мм |
| Глибина | 308 мм |
| Ширина | 418 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | Ethernet;USB |
| Гарантія | 12 |
| Додаткові функції при друкуванні | двохсторонній друк;друк на конвертах |
| Колір | білий;сірий |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна кількість копій | 99 шт. |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 600 x 600 |
| Максимальна споживана потужність | 453 Вт |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 29 ст/хв |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Місткість вихідного лотка | 100 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 150 аркушів |
| Місячний обсяг друку | 20000 стор |
| Оперативна пам'ять | 64 МБ |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 600 |
| Параметри дисплея | 1.6" |
| Призначення | для малого офісу |
| Підтримувані ОС | Mac OS;Windows 10;Windows 7;Windows 8;Windows 8.1 |
| Підтримувані розміри паперу (основний лоток) | A4;A5;A6;B5 |
| Роздільна здатність при копіюванні, dpi | 600 x 600 |
| Розмір області що сканується | 216 x 297 мм |
| Середня споживана потужність в режимі енергозбереж | 0.6 Вт |
| Середня споживана потужність в режимі очікування | 3.3 Вт |
| Сумісний оригінальний картридж | W1360A;W1360X |
| Також шукають | зі сканером;3 в 1 |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип БФП | лазерний |
| Тип дисплея | Монохромний |
| Тип друку | монохромний |
| Час виходу першої сторінки | 7 сек |
| Частота процесора | 500 МГц |
| Швидкість монохромного друку | 29 стор/хв |
| Щільність паперу | 60 - 163 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 599 ₴








