
Багатофункціональний пристрій HP LaserJet 137fnw с WiFi (4ZB84A)
12 712 ₴
- В наявності
- Код: 00-00009624
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
лазерний, монохромний, A4, 1200 х 1200, Сканер - планшетний, Подача - 150 аркушів, Вивід - 100 аркушів, USB, Wi-Fi, Ethernet, 300 Вт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Тип пристрою | Сканер |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Глибина | 309 мм |
| Ширина | 406 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | Ethernet;USB;Wi-Fi |
| Гарантія | 12 |
| Колір | білий;чорний |
| Максимальна кількість копій | 99 шт. |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальна споживана потужність | 300 Вт |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Місткість вихідного лотка | 100 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 150 аркушів |
| Місячний обсяг друку | 10000 стор |
| Об'єм пам'яті факсу | 400 сторінок |
| Оперативна пам'ять | 128 МБ |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 600 |
| Параметри дисплея | 2 рядки по 16 символів |
| Призначення | Для дому |
| Підтримувані ОС | Windows 10;Windows 7;Windows 8;Windows Server 2008 R2;Windows Server 2012;Windows Server 2016 |
| Підтримувані розміри паперу (основний лоток) | A4;A5;A6;B5;C5;Com 10;Custom;DL;Executive;Legal;Letter;Monarch |
| Роздільна здатність при копіюванні, dpi | 600 x 600 |
| Роздільна здатність факсу, dpi | 300 х 300 |
| Розмір області що сканується | 216 x 297 мм |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 256 біт |
| Середня споживана потужність в режимі енергозбереж | 0.2 Вт |
| Середня споживана потужність в режимі очікування | 1.9 Вт |
| Сумісний оригінальний картридж | W1105A;W1106A;W1107A |
| Також шукають | бездротові;зі сканером;3 в 1 |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип БФП | лазерний |
| Тип дисплея | Монохромний |
| Тип друку | монохромний |
| Частота процесора | 600 МГц |
| Щільність паперу | 60 - 163 г/м2 |
| інтерпольована роздільна здатність, dpi | 4800 х 4800 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 712 ₴





