лазерний, кольоровий, A4, 600 x 600, Друк моно - 18 ст/хв, Друк кол. - 4 ст/хв, Сканер - планшетний, Подача - 150 аркушів, Вивід - 50 аркушів, USB, Wi-Fi, Ethernet, 300 Вт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Тип пристрою | Сканер |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 406 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | Ethernet;USB;Wi-Fi |
| Гарантія | 12 |
| Додаткові функції при копіюванні | ID Card Copy;копіювання 2 на 1;копіювання 4 на 1 |
| Колір | білий;чорний |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна кількість копій | 999 шт. |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 600 x 600 |
| Максимальна споживана потужність | 300 Вт |
| Максимальна швидкість кольорового копіювання | 4 стор/хв |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 18 ст/хв |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Місткість вихідного лотка | 50 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 150 аркушів |
| Місячний обсяг друку | 20000 стор |
| Оперативна пам'ять | 128 МБ |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 600 |
| Параметри дисплея | 2 - х рядковий |
| Призначення | для малого офісу |
| Підтримка технологій прямого друку | Да |
| Роздільна здатність при копіюванні, dpi | 600 x 600 |
| Розмір області що сканується | 216 x 297 мм |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 256 біт |
| Середня споживана потужність в режимі енергозбереж | 0.2 Вт |
| Також шукають | бездротові;зі сканером;3 в 1 |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип БФП | лазерний |
| Тип дисплея | Монохромний |
| Тип друку | кольоровий |
| Швидкість кольорового друку | 4 ст/хв |
| Швидкість монохромного друку | 18 ст/хв |
| Щільність паперу | 60 - 220 г/м2 |
| інтерпольована роздільна здатність, dpi | 4800 х 4800 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 999 ₴






