струйний, кольоровий, A3, 4800 х 2400, Друк моно - 32 ст/хв, Друк кол. - 32 ст/хв, Сканер - планшетний, протяжний, Подача - 550 аркушів, Вивід - 125 аркушів, USB, Ethernet, СБПЧ - є, 18 Вт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип пристрою | Сканер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20.9 кг |
| Висота | 350 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Ширина | 515 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | Ethernet;USB |
| Вбудоване СБПЧ | є |
| Гарантія | 12 |
| Додаткові функції при друкуванні | двохсторонній друк;друк без полів |
| Колір | Чорний |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 4800 х 2400 |
| Максимальна споживана потужність | 18 Вт |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 32 ст/хв |
| Максимальний формат друку | A3 |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Місткість вихідного лотка | 125 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 550 аркушів |
| Оптична роздільна здатність сканера | 1200 х 2400 |
| Параметри дисплея | 10.9 см |
| Призначення | Для офісу |
| Роздільна здатність при копіюванні, dpi | 2400 x 1200 |
| Роздільна здатність факсу, dpi | 1200 x 600 |
| Розмір області що сканується | 297 x 432 мм |
| Сенсорний дисплей | є |
| Сумісний оригінальний картридж | C13T06C14A;C13T06C24A;C13T06C34A;C13T06C44A |
| Технологія друку | струменева |
| Тип БФП | струйний |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Тип друку | кольоровий |
| Тип сканера | планшетний, протяжний |
| Фотодрук | є |
| Час виходу першої сторінки | 5.5 сек |
| Швидкість кольорового друку | 32 ст/хв |
| Швидкість модему | 33.6 Кбіт / с |
| Швидкість монохромного друку | 32 ст/хв |
| Щільність паперу | 64 - 256 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 72 339 ₴









