
Багатофункціональний пристрій Epson L15150 Фабрика печати c WI-FI (C11CH72404)
62 770 ₴
- В наявності
- Код: 00-00018104
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
струйний, кольоровий, A3+, 4800 х 2400, Друк моно - 25 ст/хв, Друк кол. - 12 ст/хв, Сканер - планшетний, Подача - 500 аркушів, Вивід - 125 аркушів, USB, Wi-Fi, Ethernet, СБПЧ - є, 18 Вт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Тип пристрою | Сканер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20.2 кг |
| Висота | 350 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Ширина | 515 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | Ethernet;USB;Wi-Fi |
| Вбудоване СБПЧ | є |
| Гарантія | 12 |
| Додаткові функції при друкуванні | Wi-Fi Direct;двохсторонній друк;друк без полів |
| Колір | Чорний |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 4800 х 2400 |
| Максимальна споживана потужність | 18 Вт |
| Максимальний формат друку | A3+ |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Місткість вихідного лотка | 125 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 500 аркушів |
| Оптична роздільна здатність сканера | 1200 х 2400 |
| Параметри дисплея | 10.9 см |
| Призначення | Для офісу |
| Підтримувані ОС | Mac OS X;Windows |
| Підтримувані розміри паперу (основний лоток) | 10 x 15 см;13 x 18 см;13 x 20 см;20 x 25 см;9 x 13 см;A3;A3+;A4;A5;A6;B5;Legal;Letter |
| Роздільна здатність при копіюванні, dpi | 2400 x 1200 |
| Роздільна здатність факсу, dpi | 1200 x 600 |
| Сенсорний дисплей | є |
| Сумісний оригінальний картридж | C13T06C14A;C13T06C24A;C13T06C34A;C13T06C44A |
| Також шукають | бездротові;для фотографій;зі сканером;широкоформатні;3 в 1 |
| Технологія друку | струменева |
| Тип БФП | струйний |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Тип друку | кольоровий |
| Фотодрук | є |
| Час виходу першої сторінки | 5.5 сек |
| Швидкість кольорового друку | 12 ст/хв |
| Швидкість модему | 33.6 Кбіт / с |
| Швидкість монохромного друку | 25 ст/хв |
| Щільність паперу | 64 - 256 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 62 770 ₴





