струйний, кольоровий, A3, 4800 х 1200, Друк моно - 17 ст/хв, Друк кол. - 9 стор/хв, Сканер - планшетний, протяжний, Подача - 250 аркушів, Вивід - 30 аркушів, USB, Wi-Fi, Ethernet, СБПЧ - є, 12 Вт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип пристрою | Сканер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | Ethernet;USB;Wi-Fi |
| ВАЖЛИВО | сканер формату А4 |
| Вбудоване СБПЧ | є |
| Гарантія | 12 |
| Колір | Чорний |
| Кількість лотків для подачі | 2 |
| Максимальна кількість копій | 99 шт. |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 4800 х 1200 |
| Максимальна споживана потужність | 12 Вт |
| Максимальний формат друку | A3 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Місткість вихідного лотка | 30 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 250 аркушів |
| Оптична роздільна здатність сканера | 1200 х 2400 |
| Призначення | Для офісу |
| Підтримувані ОС | Mac OS X;Windows |
| Роздільна здатність при копіюванні, dpi | 2400 x 1200 |
| Розмір області що сканується | 216 x 297 мм |
| Також шукають | бездротові;для фотографій;зі сканером;широкоформатні;3 в 1 |
| Технологія друку | струменева |
| Тип БФП | струйний |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Тип друку | кольоровий |
| Тип сканера | планшетний, протяжний |
| Тип факсу | кольоровий |
| Фотодрук | є |
| Час виходу першої сторінки | 5.5 сек |
| Швидкість модему | 33.6 Кбіт / с |
| Щільність паперу | 64 - 256 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 155 ₴





