
Багатофункціональний пристрій Epson EcoTank L3250 WiFi (C11CJ67412/ C11CJ67418/ C11CJ67405)
10 235 ₴
- В наявності
- Код: 00-00044058
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
струйний, кольоровий, A4, 5760 x 1440, Друк моно - 33 ст/хв, Друк кол. - 15 ст/хв, Сканер - планшетний, Подача - 100 аркушів, Вивід - 30 аркушів, USB, Wi-Fi, СБПЧ - є, 12 Вт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Тип пристрою | Сканер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.9 кг |
| Висота | 179 мм |
| Глибина | 347 мм |
| Ширина | 375 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | USB;Wi-Fi |
| Вбудоване СБПЧ | є |
| Гарантія | 12 |
| Колір | Чорний |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна кількість копій | 20 шт. |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 33 ст/хв |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Місткість вихідного лотка | 30 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 100 аркушів |
| Оптична роздільна здатність сканера | 1200 х 2400 |
| Призначення | для малого офісу |
| Розмір області що сканується | 216 x 297 мм |
| Розрядність кольорового сканування | 48/24 біт |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 16/8 біт |
| Сумісний оригінальний картридж | C13T00S14A;C13T00S24A;C13T00S34A;C13T00S44A |
| Також шукають | бездротові;для фотографій;зі сканером;3 в 1 |
| Технологія друку | струменева |
| Тип БФП | струйний |
| Тип друку | кольоровий |
| Фотодрук | є |
| Час виходу першої сторінки | 6 сек |
| Швидкість монохромного друку | 33 ст/хв |
| Щільність паперу | 64 - 300 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 235 ₴



