струйний, кольоровий, A4, 4800 х 1200, Друк моно - 8.8 стр/хв, Друк кол. - 5 ст/хв, Сканер - планшетний, Подача - 100 аркушів, Вивід - 50 аркушів, USB
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Країна виробник | Тайвань |
| Інтерфейси | USB |
| Рівень шуму | 53 дБ |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Тип пристрою | Сканер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.3 кг |
| Висота | 163 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Колір | Чорний |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна кількість копій | 20 шт. |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 4800 х 1200 |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 8 стор/хв |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Місткість вихідного лотка | 50 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 100 аркушів |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 1200 |
| Параметри дисплея | 1.2" |
| Призначення | для малого офісу |
| Роздільна здатність при копіюванні, dpi | 600 х 1200 |
| Розмір області що сканується | А4 (297 х 216 мм) |
| Розрядність кольорового сканування | 48/24 біт |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 16/8 біт |
| Технологія друку | струменева |
| Тип БФП | струйний |
| Тип дисплея | Монохромний |
| Тип друку | кольоровий |
| Фотодрук | є |
| Час виходу першої копії | 10 сек |
| Час виходу першої сторінки | 8 сек |
| Швидкість кольорового друку | 5 ст/хв |
| Швидкість монохромного друку | 8.8 стр/хв |
| Щільність паперу | фото до 275 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 225 ₴


