
Багатофункціональний пристрій Canon PIXMA G3410 з Wi-Fi (2315C009)
7 260 ₴
- В наявності
- Код: 00-00044343
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
струйний, кольоровий, A4, 4800 х 1200, Друк моно - 8.8 стр/хв, Друк кол. - 5 ст/хв, Сканер - планшетний, Подача - 100 аркушів, USB, Wi-Fi, 11 Вт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Тип пристрою | Сканер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.3 кг |
| Висота | 163 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | USB;Wi-Fi |
| Гарантія | 12 |
| Колір | Чорний |
| Максимальна кількість копій | 20 шт. |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 4800 х 1200 |
| Максимальна швидкість кольорового копіювання | 3.5 стор/хв |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Місткість лотків для подачі | 100 аркушів |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 1200 |
| Параметри дисплея | 1.2" |
| Призначення | Для дому |
| Розмір області що сканується | 216 x 297 мм |
| Розрядність кольорового сканування | 48/24 біт |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 16/8 біт |
| Середня споживана потужність в режимі енергозбереж | 0.2 Вт |
| Сумісний оригінальний картридж | GI-490 (C);GI-490 (M);GI-490 (PGBK);GI-490 (Y) |
| Також шукають | бездротові;для фотографій;зі сканером;3 в 1 |
| Технологія друку | струменева |
| Тип БФП | струйний |
| Тип дисплея | Монохромний |
| Тип друку | кольоровий |
| Швидкість кольорового друку | 5 ст/хв |
| Швидкість монохромного друку | 8.8 стр/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 260 ₴



