струйний, кольоровий, A4, 1200 x 4800, Друк моно - 11.3 стр/хв, Друк кол. - 6 стор/хв, Сканер - планшетний, Подача - 100 аркушів, Вивід - 50 аркушів, USB
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Країна виробник | Тайвань |
| Інтерфейси | USB |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Тип пристрою | Сканер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 177 мм |
| Глибина | 337 мм |
| Ширина | 416 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Додаткові функції при друкуванні | друк без полів |
| Додаткові функції при копіюванні | копіювання без полів;копіювання зображення;стирання країв |
| Колір | Чорний |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна кількість копій | 99 шт. |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 x 4800 |
| Максимальна швидкість кольорового копіювання | 4 стор/хв |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 10 ст/хв |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Місткість вихідного лотка | 50 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 100 аркушів |
| Місячний обсяг друку | 1000 стор |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 1200 |
| Параметри дисплея | 1.35" |
| Призначення | Для дому |
| Підтримувані ОС | Chrome OS;Mac OS;Windows |
| Підтримувані розміри паперу (основний лоток) | A4;A5;A6;B5;C5;DL;Executive;Letter |
| Роздільна здатність при копіюванні, dpi | 1200 x 1200 |
| Розмір області що сканується | 210 x 297 мм |
| Розрядність кольорового сканування | 16/8 біт |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 16/8 біт |
| Сумісний оригінальний картридж | GI-41;GI-41 C;GI-41 M;GI-41 PGBK;GI-41 Y |
| Також шукають | для фотографій;зі сканером;3 в 1 |
| Технологія друку | струменева |
| Тип БФП | струйний |
| Тип дисплея | Монохромний |
| Тип друку | кольоровий |
| Фотодрук | є |
| Швидкість кольорового друку | 6 стор/хв |
| Швидкість монохромного друку | 11.3 стр/хв |
| Щільність паперу | 64 - 105 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 581 ₴

