струйний, кольоровий, A4, 1200 x 4800, Друк моно - 11 стор/хв, Друк кол. - 6 стор/хв, Сканер - планшетний, Подача - 100 аркушів, Вивід - 50 аркушів, USB, СБПЧ - є
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Країна виробник | Тайвань |
| Інтерфейси | USB |
| Рівень шуму | 44 дБ |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Тип пристрою | Сканер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 338 мм |
| Глибина | 177 мм |
| Ширина | 416 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудоване СБПЧ | є |
| Гарантія | 12 |
| Колір | Чорний |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна кількість копій | 99 шт. |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 x 4800 |
| Максимальна швидкість кольорового копіювання | 3.5 стор/хв |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 2.7 стор/хв |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Місткість вихідного лотка | 50 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 100 аркушів |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 1200 |
| Призначення | Для дому |
| Підтримувані ОС | Android;iOS;Windows |
| Підтримувані розміри паперу (основний лоток) | A4 |
| Роздільна здатність при копіюванні, dpi | 600 х 1200 |
| Розмір області що сканується | 297 x 432 мм |
| Розрядність кольорового сканування | 16/8 біт |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 16/8 біт |
| Сумісний оригінальний картридж | GI-41S |
| Також шукають | для фотографій;зі сканером;3 в 1 |
| Технологія друку | струменева |
| Тип БФП | струйний |
| Тип друку | кольоровий |
| Фотодрук | є |
| Швидкість кольорового друку | 6 стор/хв |
| Швидкість монохромного друку | 11 стор/хв |
| Щільність паперу | 64 - 265 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 502 ₴




