струйний, кольоровий, A4, 4800 х 1200, Сканер - планшетний, Вивід - 100 аркушів, USB
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Країна виробник | Тайвань |
| Інтерфейси | USB |
| Рівень шуму | 54 дБ |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Тип пристрою | Сканер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.3 кг |
| Висота | 163 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Максимальна кількість копій | 20 шт. |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 4800 х 1200 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Місткість вихідного лотка | 100 аркушів |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 1200 |
| Параметри дисплея | 1.2" |
| Призначення | Для дому |
| Розмір області що сканується | 216 x 297 мм |
| Розрядність кольорового сканування | 48/24 біт |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 16/8 біт |
| Середня споживана потужність в режимі енергозбереж | 0.6 Вт |
| Сумісний оригінальний картридж | GI-490 (C);GI-490 (M);GI-490 (PGBK);GI-490 (Y) |
| Також шукають | для фотографій;зі сканером;недорогі;3 в 1 |
| Технологія друку | струменева |
| Тип БФП | струйний |
| Тип дисплея | Монохромний |
| Тип друку | кольоровий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 443 ₴




