
Багатофункціональний пристрій Canon MF463dw II Wi-Fi (5951C008)
21 439 ₴
- В наявності
- Код: 00-00012309
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
лазерний, монохромний, A4, 1200 х 1200, Друк моно - 40 ст/хв, Сканер - планшетний, протяжний, Подача - 250 аркушів, Вивід - 150 аркушів, USB, Wi-Fi, Ethernet
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Країна виробник | Тайвань |
| Рівень шуму | 49 дБ |
| Тип пристрою | Сканер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16.3 кг |
| Висота | 373 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | Ethernet;USB;Wi-Fi |
| Гарантія | 24 |
| Додаткові функції при друкуванні | Wi-Fi Direct;двохсторонній друк;прямий друк з USB-накопичувача |
| Додаткові функції при копіюванні | двостороннє копіювання |
| Додаткові функції при скануванні | автоматичне двостороннє сканування;автоподача оригіналів |
| Колір | Білий |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна кількість копій | 999 шт. |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 40 ст/хв |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Місткість вихідного лотка | 150 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 250 аркушів |
| Місячний обсяг друку | 80 000 стор |
| Оперативна пам'ять | 1Гб |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 600 |
| Параметри дисплея | 5 "сенсорний |
| Призначення | для малого офісу |
| Підтримка технологій прямого друку | Apple AirPrint;Mopria (Android);Wi-Fi Direct |
| Підтримувані ОС | Linux;Mac OS;Windows |
| Підтримувані розміри паперу (основний лоток) | A4;A5;A6;B5;C5;Custom;DL;Executive;Legal |
| Роздільна здатність при копіюванні, dpi | 600 x 600 |
| Розмір області що сканується | 297 x 432 мм |
| Розрядність кольорового сканування | 16/8 біт |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 16/8 біт |
| Сенсорний дисплей | є |
| Сумісний оригінальний картридж | Canon 070 |
| Також шукають | бездротові;зі сканером;3 в 1 |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип БФП | лазерний |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Тип друку | монохромний |
| Тип сканера | планшетний, протяжний |
| Час виходу першої копії | 8 сек |
| Час виходу першої сторінки | 5 сек |
| Частота процесора | 1200 МГц |
| Швидкість монохромного друку | 40 ст/хв |
| Щільність паперу | 60 - 199 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 439 ₴




