лазерний, кольоровий, A4, 1200 х 1200, Друк моно - 33 ст/хв, Друк кол. - 32 ст/хв, Сканер - планшетний, протяжний, USB, Wi-Fi, Ethernet, 1300 Вт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип пристрою | Сканер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 23.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | Ethernet;USB;Wi-Fi |
| Гарантія | 12 |
| Додаткові функції при друкуванні | AirPrint;друк Mopria;друк на плівках;прямий друк з USB-накопичувача |
| Додаткові функції при копіюванні | двостороннє копіювання |
| Колір | Білий |
| Максимальна кількість копій | 999 шт. |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальна споживана потужність | 1300 Вт |
| Максимальна швидкість кольорового копіювання | 29 ст/хв |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 33 ст/хв |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Місячний обсяг друку | 4000 стор |
| Об'єм пам'яті факсу | 500 сторінок |
| Оперативна пам'ять | 1Гб |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 600 |
| Призначення | для малого офісу |
| Роздільна здатність при копіюванні, dpi | 600 x 600 |
| Роздільна здатність факсу, dpi | 400 х 400 |
| Розмір області що сканується | 216 x 297 мм |
| Розрядність кольорового сканування | 24 біт |
| Сумісний оригінальний картридж | 069;069H |
| Також шукають | бездротові;зі сканером;3 в 1 |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип БФП | лазерний |
| Тип друку | кольоровий |
| Тип сканера | планшетний, протяжний |
| Тип факсу | чорно-білий |
| Час виходу першої копії | 8 сек |
| Час виходу першої сторінки | 7.5 сек |
| Частота процесора | 1200 МГц |
| Швидкість кольорового друку | 32 ст/хв |
| Швидкість модему | 33.6 Кбіт / с |
| Швидкість монохромного друку | 33 ст/хв |
| інтерпольована роздільна здатність, dpi | 9600 x 9600 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 803 ₴




