
Багатофункціональний пристрій Canon i-SENSYS MF3010 + 2 картриджа (5252B034)
13 455 ₴
- В наявності
- Код: 00-00006325
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
лазерний, монохромний, A4, Друк моно - 18 ст/хв, Сканер - планшетний, Подача - 150 аркушів, Вивід - 100 аркушів, USB, 960 Вт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Країна виробник | Тайвань |
| Інтерфейси | USB |
| Рівень шуму | 65.3 дБ |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Тип пристрою | Сканер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.2 кг |
| Висота | 254 мм |
| Глибина | 276 мм |
| Ширина | 372 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 |
| Додаткові функції при копіюванні | ID Card Copy;копіювання 2 на 1 |
| Додаткові функції при скануванні | сканування в додаток TWAIN;сканування в додаток WIA |
| Колір | Чорний |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна споживана потужність | 960 Вт |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 18 ст/хв |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 50 – 200 % |
| Місткість вихідного лотка | 100 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 150 аркушів |
| Місячний обсяг друку | 8 000 стор |
| Оперативна пам'ять | 64 МБ |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 600 |
| Призначення | для малого офісу |
| Підтримувані розміри паперу (основний лоток) | A4;A5;A6;B5;C5;Com 10;Custom;DL;Executive;Legal;Letter;Monarch |
| Роздільна здатність при копіюванні, dpi | 600 x 600 |
| Розмір області що сканується | 216 x 297 мм |
| Розрядність кольорового сканування | 24 біт |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 256 біт |
| Середня споживана потужність в режимі енергозбереж | 0.6 Вт |
| Середня споживана потужність в режимі очікування | 1.4 Вт |
| Сумісний оригінальний картридж | Canon 725 |
| Також шукають | зі сканером;3 в 1 |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип БФП | лазерний |
| Тип друку | монохромний |
| Час виходу першої копії | 12 сек |
| Час виходу першої сторінки | 7.8 сек |
| Швидкість монохромного друку | 18 ст/хв |
| Щільність паперу | 60 - 163 г/м2 |
| інтерпольована роздільна здатність, dpi | 9600 x 9600 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 455 ₴



