
Багатофункціональний пристрій Canon i-SENSYS MF272dw з Wi-Fi (5621C013)
13 310 ₴
- В наявності
- Код: 00-00031225
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
лазерний, монохромний, A4, 2400 х 600, Друк моно - 29 стор/хв, Сканер - планшетний, Подача - 150 аркушів, Вивід - 50 аркушів, USB, Wi-Fi, Ethernet, 1300 Вт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Тип пристрою | Сканер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Висота | 271 мм |
| Глибина | 319 мм |
| Ширина | 372 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | Ethernet;USB;Wi-Fi |
| Гарантія | 12 |
| Додаткові функції при копіюванні | двостороннє копіювання |
| Колір | Чорний |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна кількість копій | 999 шт. |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 2400 х 600 |
| Максимальна споживана потужність | 1300 Вт |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 29 ст/хв |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Місткість вихідного лотка | 50 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 150 аркушів |
| Місячний обсяг друку | 2 000 стор |
| Оперативна пам'ять | 256 МБ |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 600 |
| Параметри дисплея | 5-рядковий |
| Призначення | для малого офісу |
| Підтримувані ОС | Linux;Mac OS X;Windows 10;Windows 8 |
| Підтримувані розміри паперу (основний лоток) | A4;A5;A6;B5;Executive;Legal;Letter;Monarch |
| Роздільна здатність при копіюванні, dpi | 600 x 600 |
| Розмір області що сканується | 210 x 297 мм |
| Розрядність кольорового сканування | 24 біт |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 24 біт |
| Середня споживана потужність в режимі очікування | 4.8 Вт |
| Сумісний оригінальний картридж | Canon 071;Canon 071H |
| Також шукають | бездротові;зі сканером;3 в 1 |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип БФП | лазерний |
| Тип дисплея | Монохромний |
| Тип друку | монохромний |
| Час виходу першої копії | 5.8 сек |
| Час виходу першої сторінки | 5.5 сек |
| Частота процесора | 1200 МГц |
| Швидкість монохромного друку | 29 стор/хв |
| Щільність паперу | 60 - 163 г/м2 |
| інтерпольована роздільна здатність, dpi | 9600 x 9600 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 310 ₴



