лазерний, монохромний, A4, 1200 х 1200, Друк моно - 32 ст/хв, Сканер - планшетний, Подача - 250 аркушів, Вивід - 100 аркушів, USB, Wi-Fi, Ethernet
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brother |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Тип пристрою | Сканер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.8 кг |
| Висота | 319 мм |
| Глибина | 421 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | Ethernet;USB;Wi-Fi |
| Гарантія | 24 |
| Додаткові функції при друкуванні | AirPrint;Wi-Fi Direct;двохсторонній друк;друк без полів;режим економії тонера |
| Додаткові функції при копіюванні | двостороннє копіювання |
| Додаткові функції при скануванні | мережеве сканування на ПК;сканування в папку;сканування в хмарні сервіси;сканування на FTP-сервер |
| Колір | Білий |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна кількість копій | 99 шт. |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 32 ст/хв |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Місткість вихідного лотка | 100 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 250 аркушів |
| Місячний обсяг друку | 10000 стор |
| Об'єм пам'яті факсу | 500 сторінок |
| Оперативна пам'ять | 128 МБ |
| Оптична роздільна здатність сканера | 1200 х 1200 |
| Параметри дисплея | 2 - х рядковий |
| Призначення | для малого офісу |
| Підтримувані розміри паперу (основний лоток) | A4;A5;A6;B5;C5;DL;Executive;Letter |
| Роздільна здатність при копіюванні, dpi | 600 x 600 |
| Роздільна здатність факсу, dpi | 600 х 600 |
| Розмір області що сканується | 216 x 297 мм |
| Розрядність кольорового сканування | 48/24 біт |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 256 біт |
| Сумісний оригінальний картридж | DR2590;TN2590;TN2590XL |
| Також шукають | бездротові;зі сканером;3 в 1 |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип БФП | лазерний |
| Тип дисплея | Монохромний |
| Тип друку | монохромний |
| Тип факсу | чорно-білий |
| Час виходу першої копії | 10 сек |
| Час виходу першої сторінки | 8.5 сек |
| Частота процесора | 1200 МГц |
| Швидкість модему | 33.6 Кбіт / с |
| Швидкість монохромного друку | 32 ст/хв |
| Щільність паперу | 60 - 220 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 151 ₴





