
Багатофункціональний пристрій Brother DCP-L1630W (DCPL1630WYJ1)
10 014 ₴
- В наявності
- Код: 00-00042806
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
лазерний, монохромний, A4, 2400 х 600, Друк моно - 20 ст/хв, Друк кол. - 20 ст/хв, Сканер - планшетний, Подача - 150 аркушів, Вивід - 50 аркушів, USB, Wi-Fi, Ethernet
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brother |
| Країна виробник | Китай |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Тип пристрою | Сканер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.3 кг |
| Висота | 255 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Ширина | 385 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | Ethernet;USB;Wi-Fi |
| Гарантія | 36 |
| Колір | білий;сірий |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна кількість копій | 999 шт. |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 2400 х 600 |
| Максимальна швидкість кольорового копіювання | 20 ст/хв |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 20 ст/хв |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Місткість вихідного лотка | 50 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 150 аркушів |
| Місячний обсяг друку | 2500 стор |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 1200 |
| Параметри дисплея | 2 - х рядковий |
| Призначення | Для дому |
| Підтримка технологій прямого друку | Apple AirPrint;Google Cloud Print;Wi-Fi Direct |
| Підтримувані ОС | Chrome OS;Linux;Mac OS;Windows 10;Windows 11 |
| Підтримувані розміри паперу (основний лоток) | A4;A5;A6;B5;C5;Legal;Letter |
| Роздільна здатність при копіюванні, dpi | 600 x 600 |
| Розмір області що сканується | 329 x 483 мм |
| Розрядність кольорового сканування | 16/8 біт |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 24 біт |
| Сумісний оригінальний картридж | DR119;TN119 |
| Також шукають | бездротові;зі сканером;3 в 1 |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип БФП | лазерний |
| Тип дисплея | Монохромний |
| Тип друку | монохромний |
| Час виходу першої копії | 10 сек |
| Час виходу першої сторінки | 10 сек |
| Швидкість кольорового друку | 20 ст/хв |
| Швидкість монохромного друку | 20 ст/хв |
| Щільність паперу | 65 - 105 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 014 ₴



