Кількість вентиляторів - 1, діаметр вентиляторів - 120 мм, тип підшипника - FDB Bearing (гідродинамічний), 3000RPM, тип роз'єму підключення - 4-pin, Підсвітка - немає, рівень шуму - 29 дБ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Сумісність з моделлю | P12 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 183 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 72 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 3000RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 600RPM |
| Повітряний потік | 77 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Розмір | 120 x 120 x 25 мм |
| Рівень шуму | 29 дБ |
| Споживаний струм | 0.33 А |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Тиск | 6.9 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 356 ₴

