
Блок живлення до ноутбуку Grand-X Acer (19V 3.42A 65W) 5.5x1.7mm (ACACL65W)
466 ₴
- В наявності
- Код: 00-00006472
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення до ноутбука Grand-X Acer (19V 3.42A 65W) 5.5x1.7mm (ACACL65W) - якісний і надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ним. Дозволяє заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Блок живлення має якісні коннектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань. Блок живлення до ноутбука забезпечує швидку зарядку ноутбука і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand-X |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3,42 А |
| Гарантія | 12 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Захист | від короткого замикання;від перевантажень по струму |
| Країна виробництва | Китай |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | PA-1300-04, PA-1650-02, PA-1650-02, PA-1600-07 |
| Сумісність з ноутбуками | Acer |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 5.5 x 1.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 466 ₴
