Термопрокладка Thermalright ODYSSEY THERMAL PAD 2MM
651 ₴
- В наявності
- Код: 00-00015714
Термопрокладка Thermalright ODYSSEY THERMAL PAD 2MMВ наявності
651 ₴
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
універсальна, 1 шт, 80 x 45 мм, 2 мм, 12.8 W/m.k
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Thermalright |
| Товщина | 2 мм |
| Тип | Термопрокладка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 0 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість | 1 шт |
| Призначення | Універсальна |
| Розміри | 80 x 45 мм |
| Теплопровідність | 12.8 W/m.k |
Інформація для замовлення
- Ціна: 651 ₴
