
Акумулятор до ноутбука LENOVO L17C3PE0-68-3S1P 11.4V 4500mAh PowerPlant (NB481866)
2 000 ₴
- В наявності
- Код: 00-00095838
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна батарея — найважливіша частина ноутбука, що забезпечує вам мобільність, і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості й добротне збирання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи та гідну заміну АКБ. Надійний адаптер змінного струму дає змогу без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тесту за різними критеріями.
Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряджання, і здатність до швидкого перезаряджання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 4500mAh |
| Вага | 232 г |
| Тип | ліцензійний |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість комірок | 4cell |
| Напруга | 11.4V |
| Розміри | 300x95x5 мм |
| Тип | Li-Pol |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴


