Корпус 2E Gaming Vertex відмінний варіант для створення сучасної потужної ігрової або робочої станції, з активною системою обдуву компонентів. У комплекті три вбудованих 140-мм вентилятора ARGB з металевою передньою панеллю у вигляді сітки, плюс додатковий один 120-мм вентилятор ARGB на задній панелі. Модель відмінно підходить для самостійної та промислової збірки, завдяки раціонально організованому внутрішньому простору та нескладній конструкції.
Матеріал корпусу - сталь 0.8мм, бічна панель із загартованого скла 4мм. Типоразмір корпуса Large Mid Tower — це сумісність з материнськими платами ATX, Micro ATX, Mini ITX і також E-ATX. Корпус без блоку живлення. Користувач має можливість самостійного вибору джерела живлення, в залежності від рівня системи, яка встановлюється в нижній частині корпусу.
Корпус 2E Gaming Vertex підходить для збірки домашнього ПК і потужної ігрової системи, має стильний дизайн і ефективну вентиляцію. Максимально можлива довжина відеокарти – 380 мм, яку можна встановити як у вертикальному, так і в горизонтальному положеннях. Корпус надає можливість монтажу достатньої кількості копій і багаточисельних плат розширення (9 слотів розширення). Передбачена установка 7 вентиляторів (три на верхню панель, до вже встановлених чотирьох) і охолодження для процесора висотою до 178 мм. Корпус адаптований для можливості монтажу системи рідинного охолодження на передній панелі – радіатори 240/280/360 мм, на задній – один 120 мм і на верхній – 240/280 мм радіатори, додатково передбачено простір для точного розміщення кабелів. На верхній/нижній панелях знімні пилові фільтри.
Для підключення, управління та контролю комп’ютерної периферії та підсвітки в арсеналі корпусу є сучасні роз’єми 2xUSB3.0, 1хType-C, HD AUDIO+MIC, кнопки та індикатори Power, Reset, LED, Power LED, HDD LED, додатковий контролер з дистанційним пультом управління.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Вага (кг) | 8 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 380 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB Type C;2 x USB 3.0;2 x Audio |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 4 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7+2 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 6 х 120 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 178 мм |
| Матеріал корпусу | скло;метал;пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Top 2x12/14 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Наявність підсвічування | кулери з підсвічуванням;на верхній панелі;на задній панелі;на передній панелі |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримувані материнські плати | E-ATX;ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розмір, мм | 225 x 480 x 440 мм |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Серія | 2E Vertex |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Full Tower |
- Ціна: 3 455 ₴



