
Блок живлення до ноутбуку Extradigital HP 19.5V, 3.33A, 65W (4.8x1.7) (PSH3823)
712 ₴
- В наявності
- Код: 00-00046606
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення до ноутбука EXTRADIGITAL HP 19.5V, 3.33A, 65W (4.8x1.7) (PSH3823) - це якісний і надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ним.
Блок живлення забезпечує швидку зарядку ноутбука і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому.
Блок живлення забезпечує швидку зарядку ноутбука і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Extra Digital |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Висота | 47 мм |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3.33 A |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 30 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Країна виробництва | Китай |
| Сумісність з ноутбуками | HP |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.8 x 1.7 мм |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
| Ширина | 107 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 712 ₴




