
Пристрій безперебійного живлення PowerWalker VI 1000 CSW (10121112)
10 355 ₴
- В наявності
- Код: 00-00036720
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
PowerWalker VI 1000 CSW (10121112) - це лінійно-інтерактивний ПБЖ із найсучаснішими технологіями та дизайном. Вбудована функція AVR і чистий синусоїдальний вихід забезпечують чистий і стабільний вихід під час відключення електроенергії або коливань напруги.
Сучасний та елегантний дизайн робить серію VI CSW особливо придатною для домашнього та офісного використання. До таких програм належать (але не обмежуються ними) ігрові та розважальні системи, офісні робочі станції, NAS тощо.
Два порти зарядки USB (2.1A) спереду забезпечують додаткові функціональні можливості та зручність. Крім того, конструкція дозволяє легко отримати доступ до батарейного відсіку через передню панель для легкої заміни акумулятора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powerwalker |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.5 кг |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 600 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 170 до 280 В |
| Вихідна напруга | 1000 B * A |
| Гарантійний термін | 24 |
| Клас товару | для домашніх ПК |
| Кількість вихідних розеток | 4 |
| Кількість АКБ | 1 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Форма вихідної току | чиста синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 355 ₴



