Мобільну презентаційну стійку ТВ 2E Тойфкаа виготовлено зі сталі та пластику. Конструкція чорного кольору продумана, а наявність коліщаток із фіксаторами полегшує пересування та закріплення положення в потрібному місці. Елементи кріплення надійно тримають стенд розміром 880 х 665 х 1 803 мм. Кронштейн сумісний із системою VESA: 400 х 200, 300 х 300, 200 х 200, 400 х 400, 600 х 400.
Полиця для телевізорів може витримати вагу до 50 кг, розмір екрану варіюється від 37" до 70". Діапазон нахилу полиці становить +10°~ -10°. Висоту телевізора можна регулювати у трьох положеннях: 1290, 1370 та 1450 мм. Передбачено полицю для камери вагою 5 кг, розмір полиці 298 х 228 мм. Зафіксувати камеру можна на висоті 1643, 1723 та 1803 мм. Навантаження AV-полиці становить 10 кг, а розмір – 485 х 293 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100 x 100;150 x 100;150 x 150;200 x 100;200 x 200;300 x 200;300 x 300;400 x 200;400 x 300;400 x 400; |
| Гарантійний термін | 12 |
| Максимальна діагональ телевізора | 70" |
| Максимальне навантаження | до 50 кг |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 37" |
| Регулювання | нахил |
| Розміри | 880 x 1803 x 665 мм |
| Тип | Стаціонарна |
- Ціна: 4 626 ₴










